У недељу 24. марта одржан је Супер Енпи карате куп у Суботици. Тамо су учествовали и чланови карате клуба "Самурај" из Доње Мутнице, међу којима су и ђаци наше школе Сара и Богдан Стајић из Забреге. Само такмичење окупило је 1500 такмичара из десет земаља. Сара се такмичила у две категорије до 45 кг 2011/2012. годиште: прва категорија до 2 поена и друга категорија до 6 поена. У првој категорији Сара је имала 14 противница, а у другој 17. У категорији до 2 поена имала је 4 борбе и у финалу је изгубила од представнице из Словачке, а у категорији до 6 поена имала је 3 борбе и такође је изгубила од исте противнице. Освојила је једну сребрну и једну бронзану медаљу. Њен брат Богдан такмичио се исто у две категорије до 40 кг 2013/2014. годиште. Освојио је бронзану медаљу у категорији до 6 поена. Честитамо Сари и Богдану и желимо им много среће на свим такмичењима у овом спорту!

Основна школа "Бранко Радичевић" Забрешка бб, 35254 Поповац
Тел / факс: 035 / 541 - 040